Tarih: 08.03.2016 15:18
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Unutulmadı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Unutulmadı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Haymana Belediyesi, emekçi kadınlarımızı bu yılda unutmadı. Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Başkan TURGUT’un eşi Sema TURGUT, Haymana Belediye Başkan Yardımcıları Sevil BALCI ATAK, Talip KAPICI Haymanadaki kamu kurum ve kuruluşlarını gezerek kadınlara çiçek dağıttı. Başkan Özdemir TURGUT, ilk karanfili eşi Sema TURGUT’a hediye ederek kadınların bu anlamlı gününü kutladı.

İlk olarak Haymana Belediyesinde görevli kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan heyet daha sonra Haymana Kaymakamlığını ziyaret etti. Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN Başkan TURGUT’un eşi Sema TURGUT’un şahsında bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Başkan TURGUT ve eşi Sema TURGUT kaymakamlıkta görevli personelin bu özel gününü kutladıktan sonra Haymana Devlet Hastanesi personelinin ve hastanede yatmakta olan hastaların Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. Hastane ziyaretinin ardından Nuri Bektaş Anadolu Lisesine geçen grup öğretmenlerimizin Kadınlar Günü’nü kutladı.

Daha sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Haymana Bölge Şefliğini ziyaret eden Haymana Belediyesi heyeti burada Fen İşleri Haymana Bölge Sorumlusu Bediha KADIOĞLU ve personeline karanfiller hediye ederek onların da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Haymana Bölge Sorumlusu Bediha KADIOĞLU’da Sema TURGUT’a Kuran’ı Kerim, Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Sevil BALCI ATAK’a ise kalem takımı hediye etti.