Tarih: 05.11.2015 11:46
AK Parti Ankara Milletvekillerinden Teşekkür Ziyareti

AK Parti Ankara Milletvekillerinden Teşekkür Ziyareti

1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde AK Parti’ye verdiği yüzde 69.5’lik destekle Ankara 1. Bölgede en çok oy veren 2. İlçe olarak dikkatleri çeken Haymana’nın bu desteği karşılıksız kalmadı. AK Parti 1. Bölge milletvekilleri Ahmet GÜNDOĞDU, Jülide SARIEROĞLU, Murat ALPARSLAN ve milletvekili adayları; Fahri USTA, Mehtap TORUNTAY, Hüseyin ULUSAL, Hayri ÇAĞIR, Emire BALKAN, Mehmet Ali CANLI, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Haymana Koordinatörü Seyfullah ŞAHİN, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin aralarında bulunduğu kalabalık bir heyet 04.Kasım 2015 tarihinde Haymana’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Heyet, Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem KANDEMİR ve AK Parti Haymana SKM Başkanı Nihat DEMİR ve İlçe teşkilatı tarafından karşılandı.

Belediye Başkanı Özdemir TURGUT ile Cimcime Sultan Termal tesislerine kadar yürüyen milletvekilleri yol boyunca esnafları dolaşıp, vatandaşlarla selamlaşıp teşekkürlerini iletti. AK Parti heyeti Haymanalı vatandaşlardan büyük ilgi ve sevgi gördü.

Daha sonra, Cimcime Sultan Termal tesisleri toplantı salonunda Belediye Başkanı Özdemir TURGUT’un onurlarına verdiği yemeğe katılan heyet Haymana’nın 2002 yılından beri AK Parti’ye olan destek ve ilgisinin kendilerini çok motive ettiğini belirttiler. Heyet daha sonra Bala İlçesine gitmek üzere Haymana’dan ayrıldı.