Tarih: 23.12.2015 15:15
AK Parti Haymana İlçe Başkanlığı Aralık Ayı Danışma Toplantısı Yapıldı

AK Parti Haymana İlçe Başkanlığı Aralık Ayı Danışma Toplantısı Yapıldı

Cimcime Sultan Termal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya; Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, AK Parti İlçe Koordinatörü Seyfullah ŞAHİN,  AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem KANDEMİR, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, Haymana Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar, mahalle temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Rüstem KANDEMİR; katılımcıların Mevlid Kandili’ni kutladı. Kış şartlarında toplantıya katıldıkları için herkese teşekkür etti. Daha sonra söz alan AK Parti Haymana İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer ÜNAL katılımcıları selamlayarak Mevlid Kandili’ni kutladı.

Toplantıda bir konuşma yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT vatandaşların Mevlid Kandili’ni kutladıktan sonra “İlçemizin istek ve taleplerini ilgili bakanlıklara, ilçe başkanımız ile birlikte ilettik. Bu projelerin takipçisi olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Daha sonra söz alan AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Seyfullah ŞAHİN “ Burada bu kış şartlarında Belediye Başkanı, İlçe Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri, kadın ve gençlik kollarını bir arada görmek partimizin birlik ve dayanışmasının ne kadar sağlam olduğunu kanıtlıyor. Bu duygularla Mevlid Kandili’nizi kutluyorum.” dedi.