Tarih: 17.06.2015 15:27
Ak Partili Milletvekillerinden Haymana’ya Teşekkür Ziyareti

Ak Partili Milletvekillerinden Haymana’ya Teşekkür Ziyareti

2015 Genel Seçimlerinde AK Parti’ye verdiği destekle dikkat çeken Haymana’nın bu desteği karşılıksız kalmadı. AK Parti 1. Bölge milletvekili Murat ALPARSLAN ve milletvekili adayları; Fatma ÇOŞAR KARACA, Mehmet Ali CANLI, Hasan KARAGÖZ, Mehmet Emin ZARARSIZ, Haydar ŞAHİN ile AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin aralarında bulunduğu kalabalık bir heyet 17 Haziran 2015 tarihinde Haymana’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Heyet, Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem KANDEMİR ve AK Parti Haymana SKM Başkanı Nihat GÜNDOĞDU ve İlçe teşkilatı tarafından karşılandı.

Belediye Başkanı Özdemir TURGUT ile Cimcime Sultan Termal tesislerine kadar yürüyen milletvekilleri yol boyunca vatandaşlarla selamlaşıp hem teşekkürlerini iletti hem de onların sorunlarını dinledi.

Cimcime Sultan Termal tesisleri toplantı salonunda bir konuşma yapan Murat ALPARSLAN “Belediye Başkanımız Sayın Özdemir Turgut ve Belediye Meclis Üyeleri Haymana’nın sorunlarını çözmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Seçimlerde başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Özdemir TURGUT’a ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İnşallah biz de bundan sonra Haymana’nın gelişmesine Ankara’dan destek vereceğiz. Elbirliğiyle Haymana için çalışacağız.” diyerek Haymana’ya verdiği destek için teşekkür etti. Genel seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan ALPARSLAN millet iradesine saygılı olduklarını ve milletten gelen her şeyi kabul edeceklerini söyleyerek “Milletimizin sandıkta verdiği mesajı aldık. Gerekeni yapacağız. Kimse merak etmesin AK Parti olarak her türlü tedbiri aldık. Bu süreçte gerek yerelde gerekse genelde devletin işleri aksamayacak, aksatmayacağız. Ülkeyi sahipsiz bırakmayacağız. Eğer erken seçime gidilirse biz AK Parti kadroları olarak buna da hazırız.” diye konuştu.

Daha sonra söz alan AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir “Haymana davamıza hep tam destek verdi. Bu seçimde de AK Parti’ye desteğini gösterdi. Haymana hizmete aç. Başta Haymana-Ankara karayolu projesi olmak üzere yapılması gereken çok şey var. Haymana olarak bizde milletvekillerimizin desteğini bekliyoruz.” dedi.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT ziyaretleri için milletvekillerine teşekkür ettiklerini belirtip her zaman AK Parti’ye desteklerinin süreceğini dile getirdi. AK Parti heyetine yapımı süren rekreasyon alanının videolarını izlettiren Başkan TURGUT “Rekreasyon çalışmamız devam ediyor. Bunun yanı sıra bir taziye evi ve cami projemiz var. Pazar yeri yapmayı planlıyoruz. Ayrıca Haymana Meslek Yüksekokulu bünyesinde turizm otelcilik bölümü açılması çalışmamız var. Doğalgaz ve Haymana-Ankara çift yollu karayolunun bir an önce bitirilmesi önceliklerimizdendir. Tarihi milli park projesi Haymanamızı Çanakkale gibi önemli bir tarihi turizm merkezi haline getirecek. Bu projelerin devamı ve gerçekleşmesi için siz değerli vekillerimizin desteğini bekliyoruz.” ifadesinde bulundu.