Tarih: 10.05.2018 16:37
Ankara Zabıta koordinasyon toplantısı Haymana’da gerçekleşti

Ankara Zabıta koordinasyon toplantısı Haymana’da gerçekleşti

Ankara Büyükşehir Zabıta Koordinasyon toplantısı Haymana’da gerçekleşti.  Cimcime Sultan termal tesislerinde düzenlenen toplantıya Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Oğuzhan Yücel, şube müdürleri ve 25 ilçenin zabıta müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Haymana Belediyesi Zabıta Müdürü Erdoğan Çiftçi, toplantı vesilesiyle zabıta müdürlerini bir araya getirdikleri için Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Oğuzhan Yücel’e teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “ Dünyanın En İyi Termal Suyu olarak tescillenen ve Kurtuluş Savaşı’nın Son Kalesi olan Haymana’mız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu kararıyla 94 yıl sonra hak ettiği değeri görmüş ve tarihi milli park ilan edilmiştir. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlar Kurulumuza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler suyumuzu tescil ettirdikten sonra tanıtım çalışmalarına hız verdik. Yurt içinde ve yurtdışında fuarlarda Haymana’mızı ve suyumuzu tanıtıyoruz. Milli Parkımız tamamlandığında burası ikinci bir Çanakkale olacak.  Haymana olarak bir atılım içerisindeyiz. Bugün burada sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Zabıta daire Başkanımız Oğuzhan Yücel ve 25 ilçemizin zabıta müdürlerinin katıldığı bu toplantının hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Başkan Turgut’tan Oğuzhan Yücel’e plaket

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Oğuzhan Yücel’e günün anlamına binaen hatıra plaketi takdim etti.