Tarih: 07.05.2019 08:09
Başkan Turgut ilk iftarı vatandaşlarla açtı

Başkan Turgut ilk iftarı vatandaşlarla açtı

Haymana Belediyesi iftar çadırı her yıl olduğu gibi bu yıl da Cimcime Meydanı’nda Haymanalıların hizmetinde olacak. İftar çadırında Ramazan ayı boyunca vatandaşlar ücretsiz iftar yemeği yiyebilecek.

Başkan Turgut ilk iftarı çadırda Haymanalılarla açtı

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve eşi Sema Turgut da ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlarla birlikte açtı. İftardan önce yemek kazanlarının başına geçen Özdemir Turgut vatandaşlara yemek dağıttı.  Turgut’un yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri Oğuz Yücel ve Ahmet Özkan da iftarda hazır bulundu.

Yemek sonrasında edilen duaların ardından bir açıklama yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “İftar çadırımız her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızın, ilçemizde bulunan öğrencilerimizin ve turistlerimizin hizmetinde olacak. Mübarek ramazan ayının ilk iftarını hemşehrilerimizle açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı boyunca sosyal ve kültürel etkinliklerimiz de olacak. Ben bu vesileyle bir kez daha başta Haymanalı hemşehrilerimiz olmak üzere bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini kutluyorum.” diye konuştu.