Tarih: 30.03.2016 16:06
Başkan TURGUT’tan Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Ziyaret

Başkan TURGUT’tan Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Ziyaret

Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Baş Danışmanlığına atanan Kültür ve Turizm Eski Bakanı Yalçın Topçu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen ziyaret dostane bir hava içerisinde geçti. Yalçın TOPÇU’yla uzun yıllara dayanan bir dostluğu bulunan Başkan TURGUT, TOPÇU’ya Haymanadaki projeleri hakkında detaylı bilgiler aktardı. Başkan TURGUT Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Haymana’da görmekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade ederek Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın TOPÇU’yu da Haymana’ya davet etti.

Özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, 8 Şubat 2015 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla Haymana’nın Tarihi Milli Park ilan edilmesindeki katkısı için, minnettar olduklarını ifade eden Başkan TURGUT milli park çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN geleneksel hale gelen “Sakarya Meydan Muharebesi ve Haymana” sempozyumunun bu yıl uluslararası boyutta olacağını ifade ederek “Sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.” dedi.