Tarih: 17.06.2015 15:33
Güzder’den Başkan Turgut’a Ziyaret

Güzder’den Başkan Turgut’a Ziyaret

İlçemize bağlı Güzelcekale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÜZ-DER) Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Haymana Belediye Başkanımız Özdemir TURGUT’a nezaket ziyaretinde bulundular. Haymana Belediyesi Cimcime Sultan Termal Oteli tesislerinde gerçekleşen ziyarette Haymana Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundular.

Mahallelerinin sorunları hakkında Başkan TURGUT’u bilgilendiren dernek yöneticileri mahalle içerisinde yeri daha önceden belirlenen köy konağının yapılması için destek istediler. Mahallelerinin kanalizasyon sorunu olduğunu belirten dernek yöneticileri Belediye Başkanı TURGUT’a derneklerine gösterdikleri ilgiden dolayı ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan TURGUT özetle şunları ifade etti “ İl Genel Meclisi üyesiyken şu anda aramızda bulunan İsmail CAN arkadaşımla beraber Güzelcekale’nin sorunlarının yakın takipçisi olduk. Bundan sonra da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Melih GÖKÇEK ile Güzelcekale’nin sorunlarının takipçisi olmaya devam edeceğiz.”