Tarih: 15.12.2017 23:06
Haymana 3. Ankara Marka Festivalinde

Haymana 3. Ankara Marka Festivalinde

Ankara Ticaret Odasının (ATO) markalaşma bilinci oluşturmak ve Ankara’dan küresel markalar çıkmasını teşvik etmek amacıyla bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ankara Marka Festivali, ilgi çeken konu ve konuklarıyla Ankaralılardan yoğun ilgi gördü.

Haymana Belediyesi de “Dünyanın En İyi Termal Suyu” olarak tescillenen Haymana Termal Suyu ile marka festivalinde yer aldı. Açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ATO Başkanı Gürsel Baran ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun yaptığı festivalde Haymana standı yoğun ilgi gördü.

 Açılışta Bakan Zeybekçi ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna ile kısa bir konuşma yapan Başkan Turgut TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile samimi bir sohbete daldı.

Haymana Standında ünlü isimler

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Haymana standına Ankara Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, ATO Başkanı Gürsel Baran, Ankara İl Kültür Turizm Müdür Vekili Kudret Cabılar, Başkent Üniversitesi Kurucusu Mehmet Haberal, turizmin duayen ismi Seçim Aydın gibi önemli isimler ziyaret etti. Ziyaretçilere Başbakanlık Tanıtma Fonu desteğiyle gerçekleştirilen Haymana Kaplıcaları Geliştirme ve Tanıtma projesi ile dünyanın en iyi termal suyu olarak tescillenen Haymana termal suları hakkında bilgi verildi.   

Ünlü sanatçılardan markacılık konferansları

Festivale, Mustafa Sandal, Koray Avcı, Eser Yeneler, Danla Biliç gibi sanat ve medya dünyasının önemli isimleri de katıldı.