Tarih: 31.12.2015 09:04
Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’tan Yeni Yıl Mesajı

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’tan Yeni Yıl Mesajı

       Her yeni yıl; hayata dair yeni bir başlangıçtır. Umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma beklentilerinin arttığı, geçmiş yılda yaşanan acı ve üzüntülerin bir nebze olsun unutulduğu, ümit ve heyecanla dolu yeni bir yılı karşılayacak olmanın mutluluğudur.

       Yeni yılın, başta Haymanalılara, ülkeye ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. Haymanamız da yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşarak, 2016 yılının sevginin kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

     Değerli Hemşehrilerim,

     Yeni yılda en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum. Kurumsallaştırılmaktan uzak, fazla personel istihdamı ile şişirilmiş, emeğin ve alın terin karşılığı verilmemiş, birikmiş borçları bizim döneme bırakılmış bir yönetim anlayışının sıkıntılarından kurtulma çarelerini aradığımız bir iki yılı geride bıraktık.

Önümüzdeki çalışma dönemlerinde İlçemizin sorunlarını çözme noktasında elbirliği ile yolumuza devam edeceğiz.

Her yeni bir yıl; çoşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların  yaşandığı günlerdir.

    Tarih, Termal, Tarım Merkezi Haymana’mızı hak ettiği noktaya getirmek, huzur ve güven dolu bugünkü mevcudiyetini daha ilerilere taşımak, Ankara-Haymana yolunun bitirilmesi, Tarihi Milli Park Projesini tüm yönleriyle hayata geçirmek önümüzdeki günlerde en önemli hedeflerimizdir.

 Ülkemizin bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğu terörün yarattığı kaos ortamının can aldığı dönemin sona ermesi, barışın ve kardeşliğin tesis edilmesi en büyük beklentimizdir.

Bu duygularla; Tüm hemşehrilerimizin yeni yılı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.