Tarih: 13.08.2014 08:37
Haymana Belediye Başkanı Turgut’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Afişli Destek

Haymana Belediye Başkanı Turgut’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Afişli Destek

Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diledi. Özellikle Haymana İlçesi’nin birinci bölge içerisindeki ilçeler arasında yüzde 72 oyla ilk sırada yer almasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

12 yıllık Ak Parti iktidarında, yeni Türkiye’yi yaratan Milletin Adamı, Büyük Lider Recep Tayyip ERDOĞAN’ın halkın büyük desteği ile seçildiğini,  makamının hakkını vereceğine yürekten inandığını belirten Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Haymanalılar olarak desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini belirtti.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN için hazırlanan 2 adet afişi, Haymana Belediye Sarayına ve Haymana Cimcime Oteline astıran Başkan TURGUT'un "Sayın Cumhurbaşkan'ım Biz Ne Yağan Yağmurlarda Islandık da Çatıların Altına Sığınmadık" sözü, Ankara mitinginde de büyük ses getirmiş, Cumhurbaşkanının balkon konuşması esnasında AK Parti Genel Merkezi’nin karşı binalarına astırılarak, herkesin görmesi sağlanmıştı. Ankara mitinginde de Haymana’dan gelen otobüs konvoylarına bu sözün yazıldığı pankartlar astırılmıştı.