Tarih: 04.04.2016 16:59
Haymana Belediyesi 2015 Yılı Faaliyet ve Denetim Raporları Oybirliğiyle Onaylandı

Haymana Belediyesi 2015 Yılı Faaliyet ve Denetim Raporları Oybirliğiyle Onaylandı

Haymana Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Haymana Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Açılış, yoklama, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ve bir önceki toplantı tutanakları okundu.

Daha sonra yapılan oylama sonucunda Encümen Üyeliklerine İrfan KUTSAL ve Süleyman KOÇ oybirliğiyle seçilirken, AK Parti Meclis Grup Sözcülüğüne ise Oğuz YÜCEL seçildi. Meclis Başkanı, Meclis Başkanvekili ve İhtisas komisyonlarının üyelerinde herhangi bir değişiklik olmadı.

Toplantıda Tarihi Kentler Birliği’nde görev alacak olan 1 asil ve 1 yedek üye seçimi yapıldı. Bu üyeliklere Havva Feyza YILDIRIM ve Doğu DEMİR seçildi.

2015 yılı denetim ve faaliyet raporları da Meclis Üyelerinin onayına sunuldu. Raporların oybirliğiyle onaylanmasının ardından bir konuşma yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT üyelere teşekkür ederek “ Belediye Meclis Üyelerimiz faaliyetlerimizi ve denetim raporlarını oybirliğiyle onayladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde Haymana için en iyi hizmetleri yapmaya çaba sarf edeceğiz.” dedi.

Meclis toplantısı gündemdeki diğer konuların görüşülmesinin ardından dilek temennilerle sona erdi.