Tarih: 02.07.2015 15:20
Haymana Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Haymana Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Haymana Belediyesi olağan meclis toplantısı 01.07.2015 tarihinde Cimcime Sultan Termal Tesislerinde gerçekleştirildi. Gündem gereği açılış, yoklama, saygı duruşu, İstiklal Marşı okundu. Bir önceki toplantı tutanaklarının okunması müzakeresi yapıldı. Birimler arası ödenek aktarılması müzakeresi sonrası gündemin en önemli maddesi olan Termal Otelin fizik tedavi merkezi olarak kiraya verilmesi, belediye meclis üyelerinin oybirliği ile karara bağlandı. Otel bundan sonra fizik tedavi merkezi olarak Haymana’ya gelen hastaların konaklayacağı, kaplıcadan faydalanacağı bir mekân haline getirilecek. Önümüzdeki günlerde Belediye Meclisinin aldığı bu karar doğrultusunda ihale yapılacak.

01.06.2015 tarihli ve 2015/99 sayılı meclis kararı ile Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna havale olunan konu görüşüldü. Ayrıca 03.06.2015 tarihli ve 2015/100 sayılı meclis kararı ile esnaf ve tüketici komisyonuna havale olunan konunun görüşülmesi müzakeresi gerçekleştildi.

Dilek ve temennilerin ardından belediye meclis üyeleri, belediye başkanı ve görevli birim müdürleri iftar yemeğinde bir araya geldi.