Tarih: 25.12.2015 12:33
Haymana Belediyesi’nde Sosyal Denge Tazminatında Mutlu Son

Haymana Belediyesi’nde Sosyal Denge Tazminatında Mutlu Son

Bem-Bir-Sen ile Haymana Belediyesi arasında sosyal denge tazminatı İmzalandı. Bem-Bir-Sen Ankara 2 nolu Şube Başkanı Mehmet DEMİR ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Haymana Belediyesinde çalışan 35 memur için sözleşme masasına oturdular. İmza töreninde;  Bem-Bir- Sen 2 No’lu şube Başkanı Mehmet Demir İle Haymana Belediyesi memurları adına işyeri temsilcisi H.İbrahim UÇAK ve Haymana Belediyesinde çalışan memurlar da hazır bulundular.

1 0cak 2016 tarihinden geçerli olmak üzere memurların maaşlarına ilaveten net 250 tl. ödenecek. İmza töreninde konuşan sendika başkanı Mehmet DEMİR, Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT’a üyeleri adına teşekkür etti. Memurların çalışma performanslarına katkı sunacak bu ilavenin öneminden bahsetti.

Belediye Başkanı Özdemir TURGUT sözleşme imza töreninde “Belediyemizin içinde bulunduğu şartlara rağmen memur arkadaşlarımıza geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda elimizden gelen maddi desteği sağlamaya çalıştık. İşçilerimizin ve memurlarımızın sorunlarıyla ilgilenmeye devam edeceğiz. Hayırlı olsun.” diye konuştu.