Tarih: 17.01.2019 15:11
Haymana Belediyesi’nden miniklere tiyatro gösterisi

Haymana Belediyesi’nden miniklere tiyatro gösterisi

Kültür faaliyetlerine devam eden Haymana Belediyesi bu kez çağımızın en önemli sorunlarından biri olan teknoloji bağımlılığına dikkat çeken “Sihirli Dünyam” adlı tiyatro oyununu miniklerle buluşturdu. Yapımcılığını Toker Production’ın gerçekleştirdiği tiyatro oyunu Haymana Belediyesi Kültür Merkezinde sabah ve öğlen olmak üzere iki seans olarak sergilendi.

Patlamış mısır, pamuk şeker, çikolata ve Bilim Çocuk Dergisi Haymana Belediyesi’nden

Her iki seansı da tıklım tıklım dolduran minik tiyatro severlere oyunun ardından Haymana Belediyesi tarafından patlamış mısır, pamuk şeker, çikolata ve TÜBİTAK yayınlarından Bilim Çocuk Dergisi hediye edildi.

Miniklerden Başkan Turgut’a yoğun ilgi

Çocuklara olan sevgisini her fırsatta dile getiren Başkan Turgut’un sevgisi karşılıksız değildi minik Haymanalılar “Özdemir Turgut amcalarıyla” bol bol fotoğraf çektirip, sevgi gösterisinde bulundu.

Başkan Turgut “Çocukları sevindirmek ayrıca mutlu ediyor”

Haymana Belediyesi olarak sosyal ve kültürel faaliyetlere önem verdiklerini belirten Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Çocuklara yönelik etkinlikler düzenlemek bizleri daha da mutlu ediyor. Onların o anki mutluluklarını ve gözlerindeki heyecanı görmek dünyalara bedel. Belediye olarak bundan sonra da bu tarz faaliyetlerimiz devam edecek.” diye konuştu.