Tarih: 11.06.2015 14:03
Haymana Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi

Haymana Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitim Merkezinin yılsonu sergisi Haymana Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.  Haymanalı kursiyerlerin yıl boyunca yaptıkları çalışmaları sergiledikleri organizasyona ilgi büyüktü.

Etkinliğe Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN, Garnizon Komutanı Ömer SEYHAN, Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Haymana İlçe Emniyet Müdürü Serdal BİLGİN, Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver YURTDAŞ, Haymana Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet KÖSE, Haymana Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali SIVACI, Halk Eğitim Müdürü Muzaffer YILDIZ ve Haymana Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet ÖZTAŞ ve Sevil BALCI ATAK ile Haymana Belediyesinde görevli birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Halk Eğitim Müdürü Muzaffer YILDIZ’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından sahneye ilk olarak Tekwandocular çıktı. Birbirinden zor hareketlerin yer aldığı gösteri izleyenlerden büyük alkış aldı. Çocuk korosunun konserinin ardından sahneye çıkan Çaldağ öğrencilerinin folklor gösterisi ilgiyle izlendi.

Haymana Kaymakamı Turan Erdoğan ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT’un serginin açılışını yapmasıyla Haymanalı kursiyerlerin eserleri vatandaşların ilgisine sunuldu.