Tarih: 27.10.2016 11:27
Haymana Kaplıcası Dünya’nın Derdine Derman Olmaya Geliyor

Haymana Kaplıcası Dünya’nın Derdine Derman Olmaya Geliyor

Dünya’nın ve Türkiye’nin önemli termal su kaynaklarından biri olan Haymana Kaplıcalarının tanıtımı için, Haymana Belediyesi atağa geçti. Başbakanlık Tanıtma Fonunun desteğiyle hazırlanan “Haymana Kaplıcaları/Termal Geliştirme ve Tanıtma Projesi” ile ülkemizin benzersiz hazinelerinden biri olan, suyu dünyanın en kaliteli sularından biri olarak gösterilen Haymana’yı hak ettiği noktaya getirmek ve dünyaya tanıtmak hedefleniyor.

Haymana Kaplıcasının Dünya Yolculuğu Başlıyor

Proje kapsamında; Haymana termal suyunun fizibilite çalışması, termal suyun tıbbi değerlendirme testlerinin yapılması, Haymana termal suyunun tescil çalışmalarının yapılması, Haymana termal suyunun marka haline getirilmesi, farklı dillerde mobil uyumlu web sitesi hazırlanması, Haymana markasının dijital teknolojilere entegrasyonunun sağlanması, sosyal medya tanıtımları yapılması, ulusal ve uluslar arası kanallarda gösterilecek tanıtım filmi çekilmesi ve yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirilecektir.

Bu önemli projenin tanıtım toplantısı 28.10.2016 Cuma günü saat 11.00’de, Haymana Grannos Termal Otel’de gerçekleştirilecek.