Tarih: 10.04.2017 16:50
Haymana Termal Tesisleri Antalya’da Tanıtıldı

Haymana Termal Tesisleri Antalya’da Tanıtıldı

6-9 Nisan tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilen Dünya Spor, Sağlık Turizmi Kongresi ve Fuarı, turizm profesyonellerini bir araya getirdi.  Fuara Haymana’dan Grannos Thermal Otel ve Doktor’un Oteli de katıldı. Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da ziyaret ettiği Ankara standında yer alan Haymana Otelleri ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Haymanalı Ömer Özkan da yalnız bırakmadı

Gerçekleştirdiği yüz nakilleriyle ünlü plastik cerrah Prof. Dr. Ömer Özkan da Haymana standını ziyaret etti. Haymanalı olan Özkan, fotoğraf çektirip ziyaretçilere Haymana suyu hakkında bilgi verdi.

Grannos Termal Otel Genel Müdürü Hüseyin Çiçek, Haymana’nın turizmde tanınması ve hak ettiği yere gelmesi için yerel idare, turistik tesisler, esnaf ve vatandaşların birlik olması gerektiğini ifade ederek özellikle spor turizmine önem verilip sağlık ve spor turizminin birleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Haymana Belediyesi ve Haymana’daki oteller tarafından kurulan Haymana Tanıtım Komisyonu Haymana’yı yurtiçi ve yurtdışında  tanıtmaya devam edecek.