Tarih: 05.03.2019 22:19
Haymana ve Gölbaşı’ndan Kardeşlik mesajı

Haymana ve Gölbaşı’ndan Kardeşlik mesajı

Hafta sonu oynanan Gölbaşı Belediye Spor Haymana Belediye Spor maçından sonra çıkan olaylar üzerine bir araya gelen Belediye Başkanları Özdemir Turgut, Fatih Duruay ve Haymana Belediye Spor ve Gölbaşı Belediye Spor Kulüp Başkanları Serkan Turgut ve Hayati Çal birlik beraberlik mesajı vererek “Kardeşliğimizi kimse bozamaz.” dedi.

Turgut “ Haymana Gölbaşı iç içe geçmiş kardeş iki ilçedir.”

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Gölbaşı, Haymanalıların yoğun olarak yaşadığı daha öncesinde Haymana’ya bağlı mahallelerin olduğu kardeş bir ilçemizdir. Hiçbir kişi ya da olayın Gölbaşı ve Haymana arasındaki kardeşliği bozmasına izin vermeyeceğiz.” Diye konuştu.

Duruay “Haymanalılar Kardeşimizdir.”

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Haymanalı kardeşlerimiz bizim yıllardır dostluk ve kardeşlik içinde olduğumuz kardeşlerimizdir.” dedi.

Kulüp Başkanlarından dostluk mesajı

Haymana Belediye Spor Kulüp Başkanı Serkan Turgut ve Gölbaşı Belediye Spor Kulüp Başkanı Hayati Çal ise yaptıkları açıklamada Maç sonrası gelişen olayların üzücü olduğunu belirterek iki kardeş ilçenin ve spor kulübünün arasını kimsenin bozamayacağını belirttiler.