Tarih: 28.10.2018 23:22
Haymanalılardan Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’na yoğun ilgi

Haymanalılardan Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’na yoğun ilgi

Ekranların sevilen yüzü ilahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu Haymana Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programında Haymanalılarla bir araya geldi. Haymana Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, eşi Sema Turgut, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Belediye Meclis Üyeleri ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Salon Tıklım Tıklımdı

Nihat Hatipoğlu’nu dinlemeye çoğunluğu kadın ve çocukların oluşturduğu yoğun bir kalabalık geldi. Salonu tıklım tıklım dolduran Haymanalılar bol bol fotoğraf ve video çekimi yaptılar.

Hatipoğlu Haymanalılardan söz aldı

Söyleşisinde Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hayatından örnekler veren Hatipoğlu, Peygamber Efendimizin kadınlara olan davranışlarını da anlattı. Teheccüd namazının önemine de değinen Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu söyleşinin sonunda Haymanalılardan 5 vakit namaz kılma sözü aldı.

Başkan Turgut’tan Hatipoğlu’na plaket

Söyleşinin sonunda Prof.Dr Nihat Hatipoğlu’na bir plaket takdim eden Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut hem Hatipoğlu’na hem de etkinliğe yoğun ilgi gösteren Haymanalılara teşekkür etti.