Tarih: 13.01.2017 15:35
Muhtarlardan Kaymakam’a Hoş Geldin Yemeği

Muhtarlardan Kaymakam’a Hoş Geldin Yemeği

Haymana Muhtarlar Derneği tarafından, Haymana’ya yeni atanan Kaymakam Hüseyin Göktürk’e hoş geldin yemeği verildi. 13.01.2017 tarihinde Adıgüzel Restaurant’ta gerçekleştirilen yemeğin ev sahipliğini Haymana Muhtarlar Derneği Başkanı Abdülkadir Beşkaya ve muhtarlardı. Yemeğe Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Haymana’da görevli kamu kurum temsilcileri, Haymana Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir ve muhtarlar katıldı.

Yemekten önce bir açılış konuşması yapan Haymana Muhtarlar Derneği Başkanı Abdülkadir Beşkaya Muhtarlar Derneği ve Haymanalı Muhtarlar olarak Kaymakam Göktürk’e “Hoş Geldiniz” diyerek, inşallah elbirliğiyle Haymana’mıza en iyi hizmeti sunacağız dedi. Daha sonra  kısa bir konuşma yapan Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk daha önceki görev yerlerinden bahsettikten sonra Haymana’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Göktürk “6 yıldır görev yapmaktayım buraya Muş’tan atandım. Haymana’yı ve Haymanalıları yavaş yavaş tanıma çalışıyorum. İnşallah birlikte güzel hizmetlerde bulunacağız. Birlik ve beraberlik içinde olursak Haymana’yı daha iyi yerlere taşırız. Yavaş yavaş tanıyorum. Mahalleleri de gezeceğim. Bu organizasyon için Muhtarlar Derneğimize ve muhtarlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise Kaymakam Hüseyin Göktürk’e bir kez daha hoş geldin diyerek başladığı konuşmasında uyum içerisinde çalışarak Haymana’ya en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklarını belirtti.

Yemekten Sonra Şehitler İçin Mevlüt Okutuldu

Yemeğin ardından Haymana Muhtarlar Derneği tarafından Merkez Camii’nde şehitlerimiz için mevlid okutuldu.  Girişte vatandaşlara gülsuyu ve çikolata ikram edilen mevlid’e Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Belediye Meclis Üyesi Savaş Kara, İrfan Kutsal, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir ve vatandaşlar katıldı.