Tarih: 06.07.2015 15:29
Tatlıses’ten Silah Atmayalım Kampanyasına Tam Destek

Tatlıses’ten Silah Atmayalım Kampanyasına Tam Destek

Ünlü Sanatçı İbrahim TATLISES’ten Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT’un başlattığı “Silahlar Atılmasın Hayatlar Kararmasın” kampanyasına tam destek geldi.

Ankara’da Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT ile görüşen Ünlü Sanatçı İbrahim TATLISES kampanya ile ilgili şunları söyledi; “Basından takip ettiğim bu anlamlı kampanyanızı canı gönülden destekliyorum. Bende İbrahim TATLISES olarak Silahlar Atılmasın Hayatlar Kararmasın diyorum. TURGUT ailesi ile uzun yıllara dayanan bir dostluğa sahibim, özellikle Ünlü İşadamı Sayın Ahmet TURGUT çok değer verdiğim ve saygı duyduğum bir büyüğümdür. Haymana Belediye Başkanı Sayın Özdemir TURGUT’un Belediye Başkanı seçilmesi, doğduğu ilçeye hizmet etmesi beni son derece memnun etti. Böyle bir kampanya başlattığından dolayı Sayın Özdemir TURGUT’a teşekkür ediyor ve bu kampanyanın ülkemize örnek bir kampanya olmasını diliyorum.”

Sohbet esnasında söz alan Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT “İbrahim Tatlıses’le uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Sayın Tatlıses’e ben bu kampanyadan bahsetmeden onun bu konuyu seslendirmesi, medya takibindeki dikkati beni son derece mutlu etmiştir. Kaymakamlık, Emniyet teşkilatı, Jandarma teşkilatı, sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarları, milletvekillerimiz bu kampanyamıza sahip çıkmışlar ve büyük ilgi göstermişlerdir. İbrahim Tatlıses gibi dünyaya mâl olmuş bir sanatçının bu konudaki hassasiyeti kampanyamıza desteği bizim kampanyaya daha sıkı sarılmamıza vesile olmuştur. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.