Tarih: 24.03.2018 16:10
Yılın Belediye Başkanı ödülü başkan Turgut’a

Yılın Belediye Başkanı ödülü başkan Turgut’a

Kültür mirası olan Eshab-ı Kefh’in tanıtımı, kültürler arası bağların ve karşılıklı ilişkilerin güçlenmesinde rol üstlenen ESVED tarafından 11. Ankara Uluslararası Eshab-ı Kehf Ödülleri töreni düzenlendi.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, törende “Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

Törende bir konuşma yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, başta ESVED Vakfı Başkanı Kazım Ardıç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Turgut “Kültür mirasımız olan Eshab-ı Kehf’in tanıtımı, kültür arası bağların ve karşılıklı ilişkilerin güçlenmesinde 11 yıldır büyük özveri ve çaba gösteren vakfınızın bu anlamlı gecesinde sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bizler de her zaman olduğu bundan sonra da elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna gibi siyaset ve bürokrasi dünyasının önemli isimlerin ödül aldığı 25 kategoride dağıtıldı.

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut gecede ayrıca Yılın Basın Ödülünü İhlas Haber Ajansı muhabirine verirken Haymanalı Sanatçı Hünkar da gecede ödül alan Ankaralı Coşkun’a ödül verdi.