Tarih: 10.01.2017 10:45
Yılın En İyisi Haymana Spor Taekwondo Hocası Burhan Tetik

Yılın En İyisi Haymana Spor Taekwondo Hocası Burhan Tetik

Haymana Belediye Spor taekwondo kulübüyle başarılı işlere imza atan Burhan Tetik ve Haymana Belediye Spor,  sporankara.org tarafından taekwondo dalında yılın en iyi antrenörü ödülüne layık görüldü. Haymana Belediye Sporlu sporculara ise madalya verildi. 

sporankara.org yılın en iyileri ödül gecesi 26.12.2016 tarihinde Gölbaşı’nda gerçekleştirildi. Ödül töreninde birçok branşta olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonları katıldı. Gecede her branşın antrenör ve spor adamlarına ödül verildi.

Haymana Spor Taekwondo Antrenörü Burhan Tetik ödül sonrası yaptığı konuşmada Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’a teşekkür etti. Tetik “ Haymana Belediye Başkanımız Özdemir Turgut’a bize verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Her zaman bizim yanımızda oldu biz de elimizden gelenin en iyisini yaparak desteklerinin karşılığını vermeye çalışıyoruz.”

Haymana Belediye Spor taekwondocuları aldıkları ödüllerin yanı sıra gecede bir de gösteri sundu, sporcularımızın gösterisi davetlilerden yoğun ilgi gördü.