Haymana Belediyesi

Haymana Travel Expo’da

Geri

Haymana Travel Expo’da

7 Mart 2022

Haymana Belediyesi Termal, Tarih, Tarım ve Turizm diyarı İlçemizi tanıtmaya her platformda devam ediyor. Bu amaç doğrultusunda 3-6 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirilen Travel Expo Ankara Turizm Seyahat Fuarında yerini alan Haymana Belediyesi standından ilçemizin otellerine de yer verdi. Kardeş ülkenin İran, kardeş şehrin ise Trabzon olduğu fuara 13 ülkeden 40 destinasyon ve 200’ü aşkın katılımcı katıldı.

Termal, Tarih, Turizm ve Tarım Diyarı Haymana

Fuara 4T olarak adlandırılan Termal, Tarih, Turizm ve Tarım konseptli bir standla katılan Haymana Belediyesi ziyaretçilere ilçemizin bu özelliklerini tanıttı. Haymana Belediyesi standında ayrıca ilçemizin turistik tesisleri Grannos Termal, Doktorun Oteli ve Ürofiz Termal de yer alıp tanıtımda bulundular.

Turgut “Haymanamızı Her Platformda Tanıtmaya Devam Edeceğiz.”

Haymana’yı yurtiçinde ve yurtdışında birçok fuarda tanıttıklarını ifade eden Başkan Turgut “Göreve geldiğimiz günden beri Haymanamızı; Moskova, Bakü, Lugano gibi yurtdışı, İstanbul, İzmir ve Antalya gibi yurtiçinde birçok fuarda tanıttık. Son olarak Ankara Turizm Fuarına katıldık. Daha önce de yer aldığımız bir fuardı. Bu fuarın önemi 20 ülkenin katıldığı bir organizasyonda Haymanamızı tanıtma imkânı bulduk.  Bu açıdan verimli bir fuar olduğu kanaatindeyim. Haymana’mızı her platformda tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi.